نتایج جستجو برای عبارت :

پاورپوینت تحلیل بازار مشیر (گلشن) شیراز

گلشن چت
گلشن چت از چت روم های آذری است
گلشن چت با فعالیت اخیر از چت روم های قدیمی ایران است
جهت ورود به گلشن چت تبریزی ها روی تصویر زیر کلیک کنید

گلشن چت جدید , گلشن چت اذری , سایت گلشن , وبلاگ گلشن , روم گلشن , چتروم گلشن , گلشن چت قدیمی
برای ورود به چت روم اصلی گلشن روی تصویر بالا کلیک کنید
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی گلشن چت
هر شروعی پایانی دارد و این پایان فعالیت من در فضای چت روم میباشد
 بنده عیسی هستم مدیر قبلی گلشن چت.گلشن چت حدودا 7سال دست بنده بوده بنا به دلایلی جوری شد که چت روم به اقا
حامد فروختم.
و امیدوارم کنار هم همیشه شاد باشید.
میخواستم از تمامی دوستانی که تو این مدت برای پیشرفت گلشن زحمت کشیدند تشکر کنم
اسم نمیبرم به هر حال از تمامی کاربران تشکر میکنم
تو این مدتی که بنده یعنی عیسی مدیر گلشن چت بودم خیلی اتفاق
آتش به جان گلشن طاها فتاده استکوثر میان شعله آتش فتاده است
بابا میان کوچه، دلش پشت در بماندمادر میان معرکه تنها فتاده است
دست فرشته ها همه از غم به صورت استنقشی کبود بر رخ زهرا فتاده است
فضه برس به داد که مادرزدست رفتجای درنگ نیست همین جا فتاده است
بازوی او بگیر و بزن آب بر رخشاز پا به راه یاری بابا فتاده است
بانو نشسته سینه زنان آه می کشدتا ریسمان به گردن مولا فتاده است
آرامگاه نادر شاه افشار , یکی‌از مکان های توریسم در مسافرت به شهر مشهد به حساب آورده می شود که در مسافت قربت از مقبره حضرت امام رضا ع قرار گرفته است .آرامگاه نادر پادشاه افشار در گلشن نادری جای‌دارد , گلشن نادری در ضلع شمال غربی چهار رویکرد شهدا جای دارد و بعداز ضریح امام رضا ع مهم ترین مکان تاریخی مشهد مقدس به حساب آورده می شود . این گلشن حدودا ۱۴۴۰۰ مترمربع مساحت دارااست و بنای آرامگاه دراین مکان واقع شده که در تمامی روز ها سال صاحب خانه گردش
رحمت ماه مبارک برفلسطین میرسد/وحدت وعزت برایش سوی آئین میرسد/دشمنان مابه دنیاجانی وشمر زمان/بهر نابودی آنان گلشن دین میرسد/وقت هم عهدی ماشدباامام ورهبری/زمزم خوب دعارافصل آمین میرسد/قدس اینک شد اسیر دست اسرائیلیان/موعد محو ستمها روزتعیین میرسد/جلوه ماه مبارک جنگ باشیطان دون/برنمازو روزه ما گنج تزیین میرسد/درحمایت از فلسطین مسلمین آماده باش/موسم ریشه کنی بر ظلم ننگین میرسد/قدس اینک انتظارش مهدی وایرانیان/روزگار خوب دوران وقت تحسین میرسد
گلشن دیداردارد جمعه های انتظار/مجمع ابراردارد جمعه های انتظار/ای خوش آن صبحی که باشدجلوه گاه برفرج/عاشق بسیاردارد جمعه های انتظار/درتکاپوی وصالش صبح وشب آماده باش/زمزم ایثاردارد جمعه های انتظار/اشک چشمان بهاری جاری بامعرفت/شیعه بسیار داردجمعه های انتظار/جمکران حضرت اومملو ازعاشقان/پیرو بیدارداردجمعه های انتظار/ازبر روز ظهورش زمزم آمادگی است/این همه آثاردارد جمعه های انتظار/با بصیرت سوی دریای ولایت پاگذار/ازبرش سرداردارد جمعه های انتظ
برکت رسدفراوان کوی نمازجمعه/مردم همه روانندسوی نمازجمعه/برافتخارایران این نعمتش فراگیر/جاری ز معنویت جوی نمازجمعه/اخلاص مثل باران ترمیکندمصلی/عطروصال دارد بوی نمازجمعه/در گلشن ولایت اومیدهدبصیرت/بنگر شکوه دین راتوی نمازجمعه/آدینه یادمان پیغمبر است وقرآن/تبلیغ آل احمد خوی نمازجمعه/عشق شهید داردراه امام راحل/پیمان باولایت روی نمازجمعه/آرامش بهاری این انقلاب دارد/ارزد به صدفضیلت موی نمازجمعه/درانتظارمولا باشد رخ مصلی/چرخدبسوی مهدی گو
گلشن پرندگان تهراندر شمال شرق تهران , داخل جنگل لویزان بهشتی با مساحت 23 هکتار برای پرنده ها ایجاد شده است که جذاب است . گام زدن در گلشن پرنده ها تهران در حالی که کبک ها و جوجه غازها با تو همگام شوند مضاعف هیجان آور و شادی بخش است . این گلشن در دو فاز به تراز اجرا در آمده است .فاز نخستین گلشن پرنده ها در اردیبهشت سال ۱۳۹۲ بهره‌برداری شد و به بهره برداری رسید . در نصیب محل ورود محوطه گلشن او‌لین چیزی که جلب اعتنا می کند ط
بوستان ناجی یزدویژگی های پباده سازی پارک نجات دهنده

این سازه دارنده چهار جناح فعال در یک بنای مرکزی است که در نصیب شرقی , یک سالن با بادگیر و دو اتاق در ابتدا و در جناح غربی , یک اتاق مرکزی جلو آمده که با سقف زیرزمین , دیوار تولید نموده است . این پارک در مسیر قنات نجف آباد احداث شده‌است .این سازه دارنده پنج اتاق در طبقه همکف است که به غیر از جناح شمالی سایر نصیب ها دارنده زیرزمین است .این گلشن که تا قبل از این در تملک ش

در این فایل بازار مشیر (گلشن) واقع در شیراز مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای 23 اسلاید قابل ویرایش برای رشته معماری تهیه شده است.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
23

حجم
3801 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل

صحن عنصر اصلی و مقوم و مرکز توسعه هندسه طرح است: همه حجره های پیرامون بدان رو کرده اند و فضاهای مکث رو به آن نشسته
عیدعرفه گلشن برشوردعاشد/راهی دل ماتا حرم کرببلاشد/رخسار ودلم جلوه معبودگرفته/این قلب زاو مملو ازنورولاشد/شرط است که با رمی بدان وصل بگردی/هرمحفل ازعشق علی غرق صفاشد/باآل نبی معرفت ونور بیاید/هرلطف که خواهی براسلام عطاشد/باعشق ولی روح دعا گشت اجابت/اعطابرهر درد نگر گنج دواشد/ازاشک روان شورگرفته دل مومن/مشمول عنایات خداوند ورضاشد/قرآن خدا پربوداز آیه رحمت/حاجات همه شیعه مولاکه رواشد/عیدعرفه یادکند مهدی موعود/تاروزفرج لطف برآن آل عباشد/

باغ کتاب تهرانچیزی که در منظر اولیه در حین ورود به گلشن کتاب اعتنا شما‌را به خویش جلب می نماید , بزرگی فضای داخلی و بیرونی آن است . وقتی که وارد می‌شوید , در وهله نخستین احساس می‌کنید که وارد یک کتابخانه با استانداردهای روز جهان شده اید . معماری یگانه , طریق قفسه بندی کتب , بزرگی محیط و تجهیزات قابل قبولی که در کناره کناره گلشن کتاب به دیده می‌خورد دقت تان را جلب می نماید . در طول خرید کتاب میتوانید به تماشای بازی
کتاب طلسمات گلشن سیاه قلم یا همان طلسمات سیمرغ نوشته استاد اکبر حسن
زاده سیاه قلم کتابی است ارزشمند، قابل اطمینان و دست نویس. در این کتاب
بیش از ۲۰۰۰ طلسم نوشته شده که در مجموع از بیش از پانصد کتاب گردآوری شده
اند و به نوعی میتوان این کتاب را گنج طلسماتت نامید. قاعده اولیه طلسمات
از فیثاغورث بوده و برای پر کردن آنها رعایت وقت و ساعت، خواندن آیت الکرسی
و چهار قل الزامی است.
ادامه مطلب
به نام آن که جان را فکرت آموخت
چراغ دل به نور جان بر افروخت
ز فضلش هردو عالم ، گشت روشن
ز فیضش خاک آدم ، گشت گلشن
جهان، جمله،فروغ نور حق،دان
حق اندر وی ز پیدایی است پنهان
خرد را نیست تاب نور آن روی
برو از بهر او، چشم دگر جوی
در او هرچه بگفتند از کم و بیش
نشانی داده اند از دیده خویش
به نزد آن که جانش در تجلی است
همه عالم، کتاب حق تعالی است
جگوارهای خوشگل در باغ وحش صفادشت

یکی از زیباترین تجربه‌های ممکن برای اشخاص شیفته حیات وحش و حیوان ها می تواند تماشای گونه‌های متفاوت حیوان‌ها و تماشای بازی , طعام تناول کردن و چه بسا خوابیدن آن ها باشد . گلشن وحش صفادشت باغ‌وحشی است که‌این قابلیت و امکان را برای شما مهیا نموده است . گلشن وحش صفا دشت که در شهرستان ملارد واقع شده از باغ‌وحش‌های استان تهران بوده که نزدیک به ۵۰ کیلومتری غرب این استان قرار گرفته است . ای
 شعر میلاد با سعادت حضرت ولى عصر (عج)
امینی کاشانی
آید آن صبح درخشانى که من مى ‏خواستم    
روشنى بخش دل و جانى که من مى ‏خواستم‏
از نسیم جانفزاى گلشن آل رسول   
بشکفد گلهاى بستانى که من مى ‏خواستم‏
از بهارستان باغ و گلشن آل على      
آمد آن سرو خرامانى که من مى‏ خواستم‏
سالها در خلوت دل اشک حسرت ریختم       
تا بیامد ماه کنعانى که من مى ‏خواستم‏
 دیده یعقوب جان من از آن شد پر فروغ     
کآمد آن خورشید رخشانى که من مى‏ خواستم‏
در بهاران چ
بیت دوم گلشن راز شیخ محمود شبستری رحمه الله علیه
ز فضلش هر دو عالم گشت روشنز فیضش خاک آدم گشت گلشن
ابتدا باید در مورد صفات فضل و فیض سخن بگوییم، فضل در مصراع اول به کار رفته است که هر دو عالم را روشن می کند و فیض در مصراع دوم گفته شده است که خاک آدم را گلشن کرده است.فضل عنوانی است که به صفت رحمان بر می گردد و فیض صفتی است که به رحیم باز می گردد. و رحمان و رحیم هر دو از صفات جمالی حق تعالی هستند.حق تبارک و تعالی نسبت به تمامی موجودات بخشنده است، و بن
هر چه از خوشه راحت که دل آورده بدستسوخت برق جگر سوخته از خرمن ما

حکمت ناله ی مرغان چمن مکشوف استاز شرارِ شُعَل آه تَف شیون ما

صاحب گلشن و گل ما وهزاریم ولیاشک چشمت گل ما دامن ما گلشن ما

میکشان را سرِ کاری به نصیحت مَنمودواعظ و قاضی وشیخ است زحق رهزن ما

هیچ بیمی نَبُوَد از ستم دوست مگرکه شود باعث شادی دل دشمن ما

عاقبت دست تطاول به تقاضای رقیبکرده یکباره قبا هیئت پیراهن ما

کرد درد و غم هجر تو جهان کبر آمدکه از او گشته کنون تیره دلِ روشن ما

(حس
بابا میان کوچه، دلش پشت در بماندمادر میان معرکه تنها فتاده است
دست فرشته ها همه از غم به صورت است
نقشی کبود بر رخ زهرا فتاده است
فضه برس به داد که مادرزدست رفتجای درنگ نیست همین جا فتاده است
بازوی او بگیر و بزن آب بر رخشاز پا به راه یاری بابا فتاده است
بانو نشسته سینه زنان آه می کشدتا ریسمان به گردن مولا فتاده است

بابا میان کوچ
چیست استقلال؟ میهن داشتن،
جامة ناموس بر تن داشتن.
مهر پاکی بر همه خلق و دیار،
غیرتی بر رغم دشمن داشتن.
شکر وحدت، شکر نعمتهای او،
راه بر فردای روشن داشتن.
با زبان مادری با افتخار
در تنور شعر پختن داشتن.
در فضای بی غبار این دیار
سیر در گلزار و گلشن داشتن.
در ره فردای ملّت مشعلی
اندرون سینه گلخن داشتن
جان نثار مرز و بوم این وطن،
عزم چون فولاد و آهن داشتن.
به گزارش باسکول به نقل از سایت شهونوشت، عبدالحسین رحیمی با اشاره به فعالیت 230 بازار میوه و تره بار در شهر تهران گفت: 17 بازار در دست ساخت داریم و تا پایان شهریور 25 بازار را نیز به این تعداد اضافه خواهیم کرد و این در حالی است که در نیمه دوم سال جاری نیز 25 بازار دیگر به مجموعه بازارها اضافه می شود چرا که در هر محله ای باید یک بازار میوه و تره بار باید داشته باشیم . شهرداری تهران می خواهد شهروندان با حداقل مسافت به یک بازار دسترسی داشته باشند.
ادامه
بازار گاوی Bull market و بازار خرسی Bear market از جمله واژه‌هایی هستند که در توصیف وضعیت بازار سرمایه به کار می‌روند هنگامی که بازار رو به رشد باشد و قیمت سهام روندی صعودی داشته باشد، می‌گویند «بازار گاوی» است .

این در حالی است که اگر قیمت سهام روندی نزولی داشته و رکود در اوضاع اقتصادی حاکم شده باشد، از عبارت «بازار خرسی» استفاده می‌کنند در بازار گاوی، بیشتر افراد به امید کسب سود بیشتر، در بازار سرمایه‌گذاری می‌کنند

برای دیدن ادامه مطلب ب
بازار مسکن یکی از مهم ترین بازارهای ایران است؛ حجم پول و سرمایه در گردش این بازار نیز اهمیت آنرا به خوبی نشان می‌دهد. از سویی، فرصت‌ها و تهدیدهای این بازار نیز بسیار بیشتر از بازارهای دیگر است. در نتیجه، اتخاذ یک «تصمیم درست» در بازار مسکن هم می تواند آینده‌ای سودآور و مطمئن‌تر را رقم بزند و هم ریسک‌های همیشگی در این بازار مهم و حساس و احتمال کاهش ارزش سرمایه‌ را به حداقل برساند. کشف و آگاهی از فرصتهای بازار مسکن، تنها با کمک داده‌ها و اط

موسم خرمی دشت و دمن است و  گاهه ی مستی چشمان غزل خوان ...
فصل نشو و نمای نبات در غایت و  گلبنهای تمام شکفته‌ی گلشن  و لطافت هواست    ...
امپراطوری "اردیبهشت" ; 
این "نگاهبان زمین"  و "برپا 
کننده ی نظم در هستی"  را 
خرمی هست و نشاط ، 
شکوفایی هست و طراوت ، 
وصال هست و نیل به دامان 
جانان ،  نمو هست و 
بالندگی ،  میلاد هست و 
نورسیدگی ..
این امپراطوری را ملکه ای 
است نشسته بر سریر سبز 
بهار و طلایه دار شور زندگی  
و عطر مشک سای 
سرزندگی ..
ملکه اردیبه
ایجاد برخی التهابات سیاسی در کشور موجب شد تا بانک مرکزی با دلالان بازار ارز مقابله کرده و درصدد کاهش هیجانات این بازار پرهیاهو برآید. روز گذشته شاهد نوسانات بازار ارز بوده ایم بصورتی که نوسانات ارز بر دیگر بازار های کالایی از جمله بازار آهن و فولاد نیز اثر گذار بوده است. از طرفی اکثر تولید کنندگان و عرضه کنندگان بازار فولاد کشور از ادامه روند کاهش قیمت که حاصل تنظیم بازار بوده است بسیار شکایت داشته و در این راستا با وجود تلاش های بسیار برای
باغلار باغی تبریزپارک تفریحیِ باغلارباغی که در سال ۱۳۷۳ در تبریز بهره برداری شد , کماکان یک کدام از مطرح ترین گروه های تفریحی کشور ایران به حساب آورده می شود .

پیش از ساخت و راه‌ اندازی بوستان و تیم تفریحی باغلارباغی , تمام زمین ‌های این ناحیه دربرگیرنده باغ ها بهم پیوسته ناحیه چلبی و گلکار تبریز بود , باغاتی پهناور با انبوه طبیعت میوه بویژه زردآلو , در ده سال هفتاد شمسی گروه خدماتی تفریحی باغلارباغی میان باغ ها گستر
ادامه تفسیر بیت اول گلشن راز شیخ محمود شبستری رحمه الله علیه
بنام آنکه جان را فکرت آموختچراغ دل به نور جان برافروخت
روشن شد که جان انسان دارای فکرت است، تفاوت نفس آدمی با جان سایر جانوران، همین است که نفس انسان ناطقه است و دارای فکرت است. و این فصل ممیزی است که انسان را از سایر حیوانات متمایز کرده است. در واقع همین فصل خاص انسان، آدمی را خلیفه و اشرف مخلوقات کرده است. این فکرت نور جان است. این نور جان، که در حقیقت همان فکرت است، دل را روشن می کن
لطف ایزدهمه محبت زهراست/نور ایمان نگر عنایت زهراست/هرکه خواهدسعادت وجنت/بین کلیدش ولایت زهراست/کوثر احمدی به قرآن اوست/شیعه مشهور درارادت زهراست/همسر مرتضاست درعالم/ چون جهانی زرحمت زهراست/هر زنی گرفته ازبرش الگو/گلشن بانوان زعفت زهراست/تربیت رارسانده تا معراج/گوهرش درشهادت زهراست/مادراهل بیت کوثرایزد/مسلمین را بهارعزت زهراست/سوی دل او بصیرتی بخشد/لطف حق در رضایت زهراست/درقیامت شفیعه آن بانو/چشم مابرشفاعت زهراست/فاطمه اسوه شدبرِمهدی/ب
بازار رقابت کامل بازاری است که تعداد زیادی تولیدکننده و مصرف‌کننده بر سر یک کالای همگن و خاص به داد و ستد می‌پردازند. در این نوع بازار
سهم هر تولیدکننده از تولید آن کالای خاص اندک است و مثلًا یک تولیدکننده
درصد بالایی از سهم بازار را در اختیار ندارد. در نتیجه هیچ تولیدکننده‌ای
نمی‌تواند با استفاده از کم و زیاد کردن تولیدش روی قیمت بازار تأثیر
بگذارد. قیمت کالا در بازار رقابتی به صورت یک داده‌است. اگر تولیدکننده‌ای
کالای خود را با قیمت
بازار بورس ایران
بازار چسیت؟ بازار مکانی هست که در آن خرید و فروش صورت می‌گیرد. هرگاه شرایطی برقرار شود که بین خریدار و فروشنده رابطه برقرار شود و معامله‌ای صورت بگیرد بازار تشکیل شده است. در بازار به‌طور کلی ۲ نوع دارایی مورد معامله قرار می‌گیرد:
الف- دارایی فیزیکی: دارایی هایی مانند: زمین، ساختمان و انواع کالا.
ب-دارایی مالی: دارایی‌های اسنادی مانند سهام و  اوراق مشارکت
به نام خدا

نظر به توجه رشد طلا و دلار و اکثر بازارهای خرد و کلان اقتصادی در دوسال گذشته تنها بازار عقب مانده و جاافتاده از این رشد میتوان به بازار بورس اشاره کرد 
با توجه به اینکه سرمایه گذاری در بورس بسیار تفاوت دارد با طلا و دلار به دلیل بزرگ بودن عمق این بازار و سرمایه گذاری در این بازار برعکس طلا و دلار که شما پشتوانه مملکت را ذخیره میکنید و باعث ایجاد تورم میشوید دبا سرمایه گذاری در بازار بورس شما به رونق تولید و اشتغال داخلی کمک میکنید
محرک بازار
صف فروش یکی دو تا از نماد های شاخص ساز که جمع بشه و به سمت مثبت حرکت کنه، جرقه زده میشه و محرک بقیه نمادها میشه برای برگشت بازار. چند تا خبر که از این تغییر دست به دست بشه، ورق برمیگرده
نیمه دوم: نمیه مربیان
در یک سهم، روزانه چند بار قدرت  بین خریدار و فروشنده دست به دست میشه. در کل بازار هم این دست به دست شدن هست و امروز به نظر میرسه عرضه داره جای خودش رو به تقاضا میده و بازار به سمت مثبت در حال حرکت هست.
پارک دلفین های کیشمجموعه تفریحی پارک دلفین با مساحتی حدود 100 هکتار در جنوب شرقی جزیره کیش جای دارد . تیم مشتمل بر فضای سبز با گونه های گونه‌های متعدد گیاهی , گلشن پرنده ها و اولین و صرفا دلفیناریوم در ایران است .( دلفیناریوم ) او‌لین بوستان دلفین کشور‌ایران است . این بوستان با سپرده گذاری آقای حسین اثبات فئودال بزرگ جزیره کیش و صاحب هتلهای داریوش و هلیا و لاله و بازدید و… ایجاد شده است .هتلهای سیمرغ و شباویز و کوثر از جم
ظاهرا سورس کد های کاربران بازار به دست چند تا از هکر ها افتاده و برنامه نویس های بازار گفتند که باید مورد بررسی قرار بدیم اما نکته اینجاست که اگر برنامه نویسی کد های خودش را ببینه تو همون لحظه متوجه خواهد شد که این سورس ها اصلی است یا تقلبی........--فعلا پیشنهاد میشود حساب خود را بیهوده شارژ نکنید یا اگر برنامه بازار را دارید یک آنتی ویروس قوی هم نصب کنید(((تو همین وب معرفی کردم))_
بی تو ای سرو روان با گل و گلشن چکنم// زلف سنبل چه کشم عارض سوسن چکنم
آه کز طعنه بدخواه ندیدم رویت// نیست چون آینه ام روی ز آهن چکنم
برو ای ناصح و بر درد کشان خرده مگیر// کار فرمای قدر میکند این من چکنم
برق غیرت چو چنین میجهد از مکمن غیب// تو بفرما که من سوخته خرمن چکنم
شاه ترکان چو پسندید بچاهم انداخت// دستگیر ار نشود لطف تهمتن چکنم
مددی گر به چراغی نکند آتش طور// چاره تیره شب وادی ایمن چکنم
حافظا خلد برین خانه موروث منست// اندرین منزل ویرانه نشیمن چک
هر بار که می خواهید یک اپلیکیشن دانلود کنید، می شنوید که “برو از تو کافه بازار دانلود کن”. اما ممکن است ندانید که کافه بازار دقیقا چیست. همچنین چگونه این اپلیکیشن در سال گذشته برای سایر سازندگان اپلیکیشن های اندرویدی 285 میلیارد تومان درآمد ایجاد کرده است.

کافه بازار چیست؟ چگونه کار می کند؟
لطیفھ......
1)شرایط طورى شدھ ک ب خاى زنده بمونى قیمت پیاز نمیزارھ و اگرم بخوای بمیرى قیمت خرما
2)ب فروشنده میگم چرا انقد جنساتون گرونھ؟؟میگھ:چون تو بازار ى چرخ نزدى،رفتم ى چرخى تو بازار زدم و برگشتم...واقعا چ مرد شریفو انسانى بود

بی تو ای سرو روان با گل و گلشن چه کنم
زلف سنبل چه کشم عارض سوسن چه کنم
آه کز طعنه بدخواه ندیدم رویت
نیست چون آینه‌ام روی ز آهن چه کنم
برو ای ناصح و بر دردکشان خرده مگیر
کارفرمای قدر می‌کند این من چه کنم
برق غیرت چو چنین می‌جهد از مکمن غیب
تو بفرما که من سوخته خرمن چه کنم
شاه ترکان چو پسندید و به چاهم انداخت
دستگیر ار نشود لطف تهمتن چه کنم
مددی گر به چراغی نکند آتش طور
چاره تیره شب وادی ایمن چه کنم
حافظا خلد برین خانه موروث من است
اندر این منزل
حسن امیری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد اجرای قوانین جدید بازار پایه در فرابورس ایران گفت: قوانین بازار پایه اصلاح شد و رنگ‌بندی شرکت‌ها در این بازار که به سه رنگ، قرمز، نارنجی و زرد تقسیم شده بودند، باعث شد به این امر کمک کند که شرکت‌های حاضر در بازار پایه به شفافیت روی بیاورند و توجه سهامداران بازار به مسئله شفافیت شرکـت‌ها جلب شد.
وی افزود: شرکـت‌هایی که در بازار پایه در تابلوهای رنگی قرار داشتند، کم کم به سمت ش
آن رفیق برسعادت جمعه هاست/زمزم خوب عنایت جمعه هاست/اهل بیت مصطفی را یادمان/گلشن نیک امامت جمعه هاست/لذت دیدار دارد بندگی/وقت شیرین عبادت جمعه هاست/گریه دارد شیعه برصاحب زمان/ندبه خوانش برصداقت جمعه هاست/درنمازجمعه وحدت گل کند/همدم نور وهدایت جمعه هاست/شورهم عهدی مابا رهبری است/یاورناب ولایت جمعه هاست/ازامام وازشهیدان یادکن/یادمان برشهادت جمعه هاست/هر غروب جمعه ای دلگیرشد/بهرزهرا هم ارادت جمعه هاست/کن دعا بهر ظهور مهدوی/لطف مولابا رضایت ج
روزه داری یک شعف درلحظه افطاری است/برسلامت گنج خوبی موقع بیماری است/هست آثارزیادی بهرشخص روزه دار/وقت افطاروسحرها گلشن بیداری است/روضه رضوان ایزد شدمهیای فرود/برنگارستان رحمان زمزم دیداری است/اشک چشمان رابهاری میکنداندرسحر/سوی شیطان ستمگریک نماد خواری است/درنمازو دردعاهامتصل بر خالق است/بهرغمهای دل ما حالتش دلداری است/روزه ریان بهشتی سوی جنت میبرد/دررکاب مهدویت خودنشان یاری است/
بیت اول گلشن راز شیخ محمود شبستری رحمه الله علیه
بنام آنکه جان را فکرت آموختچراغ دل به نور جان برافروخت
شیخ محمود شبستری، این عارف بزرگوار ابتدای این گلشن و باغ بزرگ حکمی خود را که الحق از شاهکارهای ادبیات فارسی و ادبیات عرفانی و حکمت است را با حمد، خدای تبارک و تعالی آغاز می کند. شیخ در مصراع اول از دو هدیه بزرگ الهی سخن می گوید. یکی جان است و یکی فکرت. حکیم ابوالقاسم فردوسی اعلی الله مقامه الشریف نیز اثر بزرگ شاهنامه را با به نام خداوند جان و
تمام طبیعت میوه ایران , به غیر از خرمالو و ارقام فارغ از هسته انجیر و گلابی و مرکبات برای تولید میوه به گرده‌افشانی نیاز دارا‌هستند . از دید ادله انتقال گرده می‌توان میوه‌ها را به سه تیم تقسیم کرد .تیم نخستین مشتمل بر دو درخت :رطب و انجیرهای هسته‌دار که اگر‌چه بطور طبیعی می توانند اندازه بسیار کمی میوه تولید کنند , برای تولید جنس اقتصادی باید گرده افشانی بوسیله بشر انجام گیرد .مجموعه دوم :مشتمل بر گردو , پسته , فندق و توت و انار است که در آن ه
رمضان ماه شریفی که پراز ایمان است/حق پرستی بشر جلوه ای از رحمان است/عاشق آل محمد شده هرشیعه درآن/زمزم حب علی گوهرهر انسان است/ماه زیبای مبارک گل رحمت دارد/عطرپاک رمضان هم نفس قرآن است/درسحر وقت دعا غنچه لبها زیباست/وقت افطارخدا خصلت او احسان است/شب قدررمضان گلشن باغ ملکوت/زعلی بخشش حق بهربشرآسان است/قطره اشکی بچکان فیض فراوان دارد/رمضان شورولایت به همه ایران است/کن دعابهرفرج یوسف حق منتظراست/مهدی فاطمه آن حجت بریزدان است/
اینک فلسطین منتظر بهر مسلمانان شده/آوای وحدت را نشان ازجانب رحمان شده/هم پاره تن برمسلمین وقبله گاه اولش/دنبال عزمومنین در گلشن ایمان شده/دشمن همیشه میزند خنجر به قلب مسلمین/قوم یهودی حرمله ازبهرهرانسان شده/شیطان وآمریکائیان حامی این قوم خبیث/آیات محو دشمنان نازل دراین قرآن شده/اینک امام ورهبری فرمان وحدت داده اند/درپرتو عشق ولی هرسخت هم آسان شده/یک روز مهدی میرسد بالشکرش تاکوی قدس/آماده یاری او یک رهبر وایران شده/
صائب جعفری:
۲۷ دسمبر ۲۰۱۸ کو بزم استعارہ نے غالب کے یوم ولادت کی مناسبت سے شعری ادبی نشست کا اہتمام کیا جس میں تمام شعراء نے غالب کی مختلف غزلوں پر تضمین پیش کی وہیں راقم الحروف صائب جعفری نے غالب کی ایک زمین میں چند ابیات کہنے کی جسارت کی اور غالب کے مصرع "طاقت بیداد انتظار نہیں ہے" پر تضمین کی جو پیش خدمت ہے...

گلشن احساس پُر بہار نہیں ہے
کیونکہ میسر ترا جوار نہیں ہے
ادامه مطلب
صائب جعفری:
۲۷ دسمبر ۲۰۱۸ کو بزم استعارہ نے غالب کے یوم ولادت کی مناسبت سے شعری ادبی نشست کا اہتمام کیا جس میں تمام شعراء نے غالب کی مختلف غزلوں پر تضمین پیش کی وہیں راقم الحروف صائب جعفری نے غالب کی ایک زمین میں چند ابیات کہنے کی جسارت کی اور غالب کے مصرع "طاقت بیداد انتظار نہیں ہے" پر تضمین کی جو پیش خدمت ہے...

گلشن احساس پُر بہار نہیں ہے
کیونکہ میسر ترا جوار نہیں ہے
ادامه مطلب
اخلاص رامحورنما گنج سعادت میرسد/درنیمه شب وقت سحرفیض وعنایت میرسد/روح ولایت محوری شرط قبول بندگی است/از گلشن آل عبانور امامت میرسد/ماه خدادرآخرش باشد وصال ایزدی/عیدی حق برمومنین طوق رضایت میرسد/خوش بنده ای درپیش حق خودرامصفاکرده است/بر عاشقان باولا مزدشهادت میرسد/بایدکه قربانی کنی جان رابرای کوی دوست/شیطان رودازقلبهابعدش ولایت میرسد/گاهی میسر میشود برشیعه دیدارولی/درکوی مهدی باوری مزدعبادت میرسد/
باگریه می سرایم این شعرکربلارا/تا همنوا بگردم پیغمبروخدارا/بهر حسین مظلوم این اشک مثل زمزم/داردرخ اجابت هرپرده دعارا/یک کاروان رسیده درکربلای مولا/تفسیر مینماید اوصحن نینوارا/مولاحسین ویاران آزاده وشریفند/دشمن به دل گرفته کینه زمرتضارا/هرتشنه لب گرفته تصویرآب آنجا/برکوفیان بیاموز آن گلشن عطارا/سرهازتن جداشد درپیش چشم زینب/برروی نیزه بنگر تمثال آشنارا/درقتلگاه آقاشدصحنه قیامت/اینک نمامجسم آن صحنه وفضارا/آتش گرفته خیمه سجاد هم درونش/خ
♦️after newly issued shares have been sold(by investment bank) for the first time, this is called the primary market.
بازار اولیه، بازاری که سهام شرکت ها برای اولین بار  عرضه می شود.
secondary market بازار ثانویه بازاری که سهام شرکت ها پس از عرضه اولیه، بارها و بارها خرید و فروش می شوند.
stock exchange بازار سهام
♦️بازار سهام آمریکا و انگلیس از مهمترین بازارهای سهام هستند. عرضه سهام شرکت در این بازار ها به شرط رعایت قوانین و الزامات افشا، میسر می باشد.
♦️بدلیل الزامات متعدد برخی از شرکت ها ترجیح می دهن
قیمت روز آهن الات در آخرین روز های تیر ماه ۹۸ روندی افزایشی را در پیش گرفت.به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن، وضعیت بازار آهن الات در روز های جاری بطور عجیبی غیر قابل پیش بینی می باشد بطوریکه کاهش و افزایش قیمت آهن بطور همزمان رخ می دهد. طی دو هفته اخیر شاهد ثبات و همچنین کاهش چشمگیر قیمت آهن در بازار بودیم اما در اول روز کاری 30 تیرماه قیمت ها روندی معکوس را در پیش گرفته و قیمت محصولاتی همچون میلگرد، قوطی و خرید ورق گالوانیزه در این بازار
دختر فکر بکر من، غنچه لب چو واکند
از نمکین کلام خود حق نمک ادا کند

طوطى طبع شوخ من گر که شکر شکن شود
کام زمانه را پر از شکر جانفزا کند

بلبل نطق من زیک نغمه عاشقانه‏ اى
گلشن دهر را پر از زمزمه و نوا کند

خامه مشکساى من گربنگارد این رقم
صفحه روزگار را مملکت ختا کند
ادامه مطلب
رمضان ماه خدابنده درآن مهمان است/سفره رحمت حق پهن درآن احسان است/میچکد اشک سحرگاه زچشمان وصال/تقویت بادل وجان گوهردر ایمان است/همه جاپرشوداز آیه زیبای خدا/چون بهارملکوتی زبر قرآن است/وقت افطار وسحرها همه اش توحیدی است/گلشن عشق علی مرهم برجانان است/مسجد ومحفل ما مملو ازعاشق دین/گوهرپاک بصیرت هدف انسان است/رمی شیطان زمانه هدف روزه ماست/نیمه شب وصل به درگاه خدا آسان است/کاش تقدیربشر روز ظهورمهدی/یوسف فاطمه ازبهر جهان سامان است/
اوج ها و حضیض ها را بی نوشتن گذرانده ام. بعد، همه چیز که از سر گذشته، خواسته ام بنویسم و مزخرفِ خالص نوشته ام. به دوره ی حضیضِ زمستانه رسیده ام، و از سودنِ روحم به مرزهای شباهتم با دیگران، خیلی زود خسته می شوم. گمانم همین است که دوباره ناچار شدم بنویسم، باز هم کسی نیست که بتوانم حرف زدنش را تحمل کنم.
گفت: «چشم هایت انگار مه گرفته اند.» آن قدر دقیق گفت که به سختی اشک ها را نگه داشتم. خوشم می آید از دقتِ نظرش، از سلیقه اش، از گره زدنِ روسری اش. ولی می
آفتاب برج عصمت بعدزهرا زینب است/زینت خوب پرستش بعدبابا زینب است/دختراحمد وحیدر نور چشم فاطمه/جلوه نیک بصیرت عشق طاهازینب است/روزمیلادش رسیده باسپهربرتری/آشنای اهل عالم نوردنیا زینب است/برحسین وکربلایش قله ای از معرفت/سوی عاشورا پیام ناب مولازینب است/در حجاب وبرعفاف فاطمی الگوشده/حامی ناب ولایت تابه فردازینب است/گلشن دین نبی راحضرتش شد پاسبان/اسوه هرزن ومردی شور دلها زینب است/مثل زینب باحسینش نیست اندرعاشقی/گوهری ازبهردنیا نور عقبازینب
گریه کن تامغفرت آیدبه دامان عطا/روزهای آخری باشد در این ماه خدا/لطف ایزد برگ آزادی ازآتش بود/برترین نعمت بود آن گوهرناب ولا/درنمازوروزه وقرآن وافطار وسحر/گنج زیبای بصیرت بندگی باصفا/عشق درمان میشوددر پرتو آل نبی/ازخدا خواهیم دائم این ولارابا رضا/انس باقرآن همیشه عزت رحمانی است/ارث این ماه مبارک گلشن خوب دعا/ای خداتقوای ماراحفظ کن تاروز حشر/تازشیطان ستمگر دور گردیم وجدا/آخرماه مبارک عیدی ماشدظهور/یوسف زهرابیاید میدهد دل راشفا/
گریه کن ازبهرصادق روزداغ سرور است/اورئیس مذهب ما وارث پیغمبراست/اندراین شوال مولا شد شهید راه دین/حجت خوب الهی مسلمین راگوهراست/هست اوقرآن ناطق ازبرنسل نبی/حامی خوب ولایت گلشن برحیدراست/قبر مظلوم بقیعش کربلارایادمان/زمزم عشق وبصیرت باصفای کوثراست/درمصیبت نامه اوشدمدینه پر خروش/مثل عاشورافراقش صحنه ای ازمحشراست/شیعیان اندر عزایش اشکریز دربقیع/صاحب غم ازبرایش مقتداورهبراست/مرهم بر دردصادق مهدی صاحب زمان/این جهان آماده بهرآن ولی آخراس
بزرکترین و لوکس ترین بازار مبل در کرج
فروش مبل قسطی از دم اقساط برای فرهنگیان ساکن کرج و تهران
فروش مبل اقساطی ویژه عموم با چک و پیش پرداخت 
فروش قسطی مبل بدون چک ویژه ساکنید مالک در کرج
بازار مبل کوروش کرج یکی از برترین بازار مبل در کرج که تمام مناطق کرج به راحتی دسترسی به این بازار عظیم دارند
#بازار مبل در مهرشهر کرج
#بازار مبل در عظیمیه کرج
#مبل در مهرشهر کرح
#مبل در عظیمیه کرج
#مبل در رستاخیز کرج
#بازار مبل در رستاخیز کرج
#بازار مبل در کرج
#مب
شاید باید کمی سرد و گرم بورس رو چشید تا درک عمیق تر و دقیق تری از عبارت «بازار سرمایه» پیدا کرد.
بازار سرمایه یعنی باید سرمایت رو بذاری وسط نه هزینه آب و نون و مخارج زندگیت رو. این اقتضای بازار سرمایه هست، اگر چه شما برای کسب درآمد برای زندگی روزمرتون به سمت این بازار اومده باشید.
دوم ابن که باید با خودتون دو دو تا کنید ببینید چه مدت زمانی می تونید پولتون رو سرمایه گذاری کنید، یک ماه، دو ماه، سه ماه و ... (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به طور کلی
شاخص کل بورس تهران به محدوده 340000 واحدی رسیده و روند صعودی جدیدی را آغاز کرده است. چیزی که باید به آن توجه کنید، این است که تقریبا زیان همه در بازار جبران شده و همین موضوع، ممکن است باعث فشار فروش در بازار شود. در حقیقت، عده ای اقدام به سیو سود میکنند و عده ای دیگر که تازه از زیان خارج شده اند، ممکن است با بورس خداحافظی کنند. عده ای دیگر نیر که فشار فروش را میبینند و تحلیلی از وضعیت موجود ندارد، ممکن است بدون دلیل، اقدام به فروش کنند. این موضوع، ب
انقلاب مانشان حضرت صاحب زمان/شدطلیعه برظهورمهدویت درجهان/اسوه شدبرکل عالم در صدورانقلاب/نورباران باشهیدان گلشن افلاکیان/ازتبارآل احمدآمده پیرخمین/میشودالگوی اعلی ازبرای خاکیان/دشمن بر کشورماهست شیطان بزرگ/بهرنابودی دشمن کن نبردی جاودان/لشکرناب ولایت رفته تاشام وعراق/شدپیام انقلابی منتشردرهرمکان/مالک وعماررهبر چون سلیمانی بود/خون پاک حاج قاسم درجهان آتشفشان/ازسلیمانی ایران میرسد بانگ خروش/ریشه کن غرب ویهودوننگ آمریکائیان/رهبر فرز
امروزه کار ها و مشاغل مانند سالیان پیش نبوده تنها با چند‌کلیک در سایت ها میتوان در امد مناسبی را کسب کرد 
یکی از کار‌های مناسب میتوان به انجام معاملات در بازار ارز فارکس اشاره نمود 
بازار فارکس شامل معاملاتی از جفت ارز های بوده که با توجه به نوسانات بازار و تحلیل های صورت گرفته از اختلاف قیمت ارزی کسب در امد نمود 

ما در اینجا برای شما اموزش باز کردن یک حساب معملاتی در یک کارگذاری مناسب را اموزش و سپس به اموزش‌چگونگی انجام معاملات و در امد
بازار بورس تهران دیروز نیز با رشد حدود 1 درصدی، مجددا به کانال 306000 واحدی بازگشت. چیزی که در بازار سبز دیروز مورد توجه بود، ارزش معاملات خرد بود که همچنان در محدوده 1000 میلیارد تومان قرار دارد. با نگاهی به سایر بازارها، متوجه میشویم که نقدینگی بزرگی از بازار بورس خارج شده و به سمت بازار بدهی روانه شده است. این نقدینگی، عمدتا مربوط به شرکت های حقوقی است که در شرایط فعلی، ترجیح داده اند که سرمایه خود را به بازارهای کم ریسک و حتی بدون ریسک هدایت کن
چطور روند حاکم بر بازار رو بفهمیم؟
روند حاکم بر بازار یعنی شاخص کل. اگر موافق روند سهم ما باشه، روند حرکت سهم ما رو تقویت میکنه و اگر مخالف روند سهم ما باشه، در روند سهم اخلال ایجاد میکنه. به  خاطر همین میگن با روند دوست باشید.
جهت و سمت و سو یا همون روند بازار رو نماد های خاصی مشخص میکنن که اصطلاحا شاخص ساز هم گفته میشن. متاسفانه بازار بورس هم به نفت و فلزات وابسته هست و روند بازار تحت تاثیر نماد های بزرگ نفتی و فلزی هست.
به طور کلی نماد های بزرگ
دانشجویان زیر هر چه سریعتر به امور فارغ التحصیلان مراجعه نمایند.
سید سجاد فقیه
عاطفه قاسم خانی
سیده زهرا میرسالاری
فرحنوش جهانگیری
عاطفه سلامات
سحر نواصری
گلشن احمدپور
عباس بالدی
نجمه حمیدزاده
سیده زینب پورفرجی
افروز درزی
فاطمه دلفی اهوازی
فرزاد چرخاب
محمد عمرانی
سودابه غلامیان
آتنا آتشی
سحر داودی
هیام نواصر
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تجارت نیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۳ درصد کاهش پیدا کرد و به ۱۵۱۴ دلار و ۹۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته بیش از دو درصد کاهش پیدا کرده و به ۱۵۰۹ دلار و سه سنت رسیده بود. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۵۲۴ دلار رسید.
ادامه مطلب
همانطور که در ابتدای بازار هم اشاره کردم امروز حجم و ارزش معاملات مهم هست
بازار با حجم کم شروع شد متاسفانه و الان شاهد افزایش فشار فروش در نمادها هستیم. باید ببینیم نیمه دوم بازار به چه صورت خواهد بود!

ساعت 12 و 30 دقیقه: ارزش معاملات امروز بورس تهران کمتر از 2000 میلیارد تومان به ثبت رسید!
هرنمازجمعه داردحس وحال برتری/سوی شیعه ومسلمان افتخار سروری/بندگی حق سراسر جمعه ها باشدعیان/ظهرجمعه بازبنگر بهرمولا دلبری/زمزم عشق وتوسل ازبرای اهل بیت/برولایت محوریها هست شوق نوکری/شادمان روح امام وهر شهید این وطن/گلشن قرآن وعترت ازرخ پیغمبری/خطبه هایش تیر غیبی سوی چشم دشمنان/زمزم عمارباشد باولای حیدری/وحدت وشور وبصیرت درنمازجمعه هاست/اشکهاجاری درآنجابا نوای کوثری/عطر زیبای ولایت پرکند آدینه را/ملتی آماده باشد دررکاب رهبری/هرنمازجمع
فراگیری رویش قارچ ترافل در کشور ایران 
در سه ماهه ابتدا همین سال بیشتراز ۳۵ بدن قارچ ترافل ساکن ایجاد شده در میدان های جنگلی بخشها زاگرس و استان های شمالی به کشورهای اروپایی صادر شد . 
ارزش ترافل سیاه ساکن موسوم به Aestivum در بازار داخلی هر کیلوگرم دربین ۳۵ تا ۱۰۰ هزار تومان و در بازارهای فی مابین المللی ۱ . ۵ تا ۶ میلیون تومان خرید و فروش می شود , اذعان کرد : ایجاد قارچ ترافل یکی‌از مصادیق اجرایی شدن برنامه اقتصادی مقاومتی و اقتصاد درونزا و برون
افرادی که در بازار بورس حرفه‌ای هستند، به‌خوبی می‌دانند چگونه این بازار را رصد کرده تا بازدهی بیشتر و زیان کمتر را تجربه کننداحتمالا درباره روش‌های تحلیل بازار بورس نظیر استفاده از ابزارها تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی شنیده‌اید.

این دو ابزار که اغلب توسط حرفه‌ای‌های بازار سرمایه مورد استفاده قرار می‌گیرد توجه به نکاتی که امکان رصد بازار را برای سرمایه‌گذار فراهم می‌کند، می‌تواند احتمال موفقیت شما در سرمایه‌گذاری را افزایش می
ازدیده خون فشاندماتم سرای هادی/اشکی مثال دریاجاری برای هادی/درعالم پرستش الگوی بندگان است/غم آمده به دنیااندر عزای هادی/ابن الرضای ثانی قرآن ناطق حق/شیعه زبرکت او گیردعطای هادی/دراهل بیت احمد باب هدایت دین/شیعه به سامرایش باشدگدای هادی/وارث به علم حیدر آن گلشن امامت/اسلام ودین احمد دارد نوای هادی/ازکوثر ولایت داردنشان زهرا/صدافتخاردارد هرکس رضای هادی/بردشمنان مولا ننگ است تاقیامت/بهرش عذاب محشرازآن خدای هادی/بازهرکین دشمن اورفته با شها
دیروز اولین روز بازار بود...
برای من نه بد و نه خیلی خوب...
اواسط اسفند وضعیت بازار بد شد و تا حدودی همچنان ادامه داره...
خدا رو شکر توی همون شرایط هم + بودم... ولی احتمالا خیلیا بدبخت شدن!
یه نکته مثبت پرتفوی من این بود که حسابی متنوع بود... بخاطر همین خیلی ضرر نکردم.
یادم باشه هیچ وقت تک سهم نباشم!
امروز که فعلا خوبه... اما هنوز بازار به آرامش و ثبات قبل برنگشته... انگار ترس هنوز توی دلشه ولی سعی می‌کنه خودشو آروم نشون بده!
ــــــــــــــــــــــــــ
بازار برتر
هیأت مدیره
بورس تهران پیشنهاد داد تابلوی بازار برتر در بورس رونمایی شود و قرار
است ضمن الزام به بازار گردانی ، دامنه نوسان در این تابلو افزایش یابد.شرکت‌هایی که دارای حداقل نمره اطلاع رسانی کمتر از ۷۰ نباشد و
دارای سرمایه اسمی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی و درصد سهام شناور آزاد حداقل ۲۵
درصد و یا معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان باشد می‌توانند در این بازار فهرست
شوند. با لحاظ کردن گزارش‌های حسابرس در صورت‌های مالی شرکت‌های دارای
امکان پذ
باعشق رضارضای رحمان بطلب/اندرحرمش روضه رضوان بطلب/اوحجت حق وهشتمین خورشید است/باشورولایت ره ایمان بطلب/درروز ولادتش خدا پراحسان/ازگنج کرامتش فراوان بطلب/شدضامن شیعیان همان گلشن دین/بانور ولی عطای قرآن بطلب/درمشهداو ملائکه صف درصف/ازخان کرم تمام احسان بطلب/درآل پیمبر صفتش هست رئوف/هرخیرزاو برای ایران بطلب/از نسل پیمبر شده او پاره تن/درخاک خراسان رخ جانان بطلب/بالطف رضا کشورما الگوشد/درکوی ولی همیشه سامان بطلب/از بهرفرج زائراو کرده دعا/د
سرویس اقتصادی جوان آنلاین:
کارشناسان رشد قابل ملاحظه قیمت در سال ۱۳۹۸ را برای بازار مسکن متصور
نیستند. این بازار سال گذشته در شرایطی رشد میانگین ۹۰ درصدی قیمت را به
ثبت رساند که حدود ۷۰ درصد از دو بازار رقیب یعنی سکه و ارز عقب ماند. در
سال جاری نیز هر نوع تحول قیمتی در بازار مسکن، رکود این بخش را عمیق‌تر
خواهد کرد.در یک نظرسنجی اینترنتی با حضور ۲۸۷ نفر از شرکت
کنندگانی که
ادامه مطلب
موبایل و بازار موبایل
در این مقاله بازار موبایل را مورد بررسی قرار می دهیم و بررسی می کنیم که بازار موبایل چیست؟ سپس چند مورد از بازار موبایل را به شما معرفی می کنیم و این بازارها را بررسی می کنیم. سپس در مورد فروشگاه اینترنتی سامسونگ با شما صحبت می کنیم و می گوییم که این بازار موبایل چگونه کار می کند و چه محصولاتی را عرضه می کند. سپس در مورد قیمت موبایل در بازار موبایل با هم صحبت می کنیم و قیمت موبایل را در بازار موبایل بررسی می کنیم. در آخ
تعادل اقتصادی هنگامی حاصل میشود که از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
منحنی درخواست با سر نزولی برابر شدن را تعیین می سر بازار کلان زمانی که سر اقتصاد کینزی تابع سرمایه ارتباط با نرخ هنگامی که سر بازار پول کینزی فرض می شود نمایش پول گرفتن منحنی تقاضای بیمو نزولی حاصل می دست هردو. تعادل بازار با شرایطی آزادی می‌شود که سر مرتبط قیمت یک محصول سر سرسری روش می‌گیرد که تعداد می‌ توان نقش
پرشورگشته دنیابهرعزای زهرا/مزدی دراین مصیبت دارد خدای زهرا/او دختر پیمبرحامی دین وقرآن/بوی بهشت دارد هرجا ردای زهرا/ در بوستان حیدرگشته فدای مولا/خواهم زجام آقاهردم ولای زهرا/درکوثر ولایت اوقهرمان اسلام/بهر حمایت حق باشدوفای زهرا/او گلشن حسینی برمجتباست مادر/زینب دراین حوادث گشته فدای زهرا/الگوی اهل بیت وعشق امام ورهبر/دلداده شهیدان گشته صفای زهرا/امسال فاطمیه شوردگربپاشد/حاج قاسم دلاور دارد ندای زهرا/این اشک دیدگانم شدمتصل به دریا/دا
ای امام مهربانی آیت رحمان تویی/جلوه خوب پرستش اسوه انسان تویی/درحریم باصفایت عاشقی معناشود/برگلاب چشم زائرخاطرباران تویی/آب سقاخانه تومیدهد دل راشفا/برتمام سختی ماساحل آسان تویی/گنبدت باعرش ایزدمتصل درمعرفت/ای تجلی حقیقت معنی ایمان تویی/مشهدت صدجلوه داردبرکت واخلاص را/ای امام باکرامت جذبه احسان تویی/نورباران مضجع توچون حریم کبریا/ای طبیب دردمندان گوهردرمان تویی/درجوارمرقد توشد دعابهرفرج/تاظهورناب مهدی گلشن جانان تویی/
تنش های نظامی بین ایران و آمریکا در حال افزایش است. در ساعات اولیه بامداد امروز، ایران به صورت مستقیم، با شلیک بیش از 10 موشک بالستیک، 2 پایگاه نظامی آمریکا در عراق را هدف قرار داد و سرتیتر خبرگزاری های مهم دنیا شد. به نظرم نیازی به گفتن نیست که بازار امروز چگونه رفتار خواهد کرد. فقط امیدوارم حمایت های لازم از بازار صورت بگیرد. قاعدتا ابتدای بازار امروز را با صف های فروش سنگین آغاز خواهیم کرد و اگر حمایت جانانه ای از بازار صورت نگیرد، این صف ها
قیمت زرشک فله ای در بازار تهران 

زرشک خشک در بازار ایران به  دو صورت  ارائه می‌شود: زرشک بسته بندی شده و زرشک فله‌ای. طبیعتا زرشک بسته بندی شده به قیمت بالاتری به فروش می‌رسد و آرم شرکت بسته بندی آن نیز در تفاوت قیمت مذکور موثر است. بسته بندی زرشک در کارخانه‌هایی که بسته‌بندی انواع اقلام خشکبار را انجام می‌دهند صورت می‌گیرد و در هنگام خرید زرشک باید به تاریخ تولید، شماره ثبت، نام برند و نشان بهداشت توجه کرد تا خریدی مطمئن انجام شود. زر
بورس اوراق بهادار به عنوان قسمتی از بازار سرمایه‌ ای، مورد توجه کثیری از سرمایه‌گذاران بوده و از اهمیت بسزایی برخوردار است. لذا نیاز است تا بسیار کوتاه، انواع بازار بررسی شود.

در مطلب پیش‌رو بازار در دو دسته کلی بازار پول و بازار سرمایه تعریف شده و در بازار سرمایه نیز به توضیح بازار اولیه و ثانویه پرداخته می‌شود.
بازار:
در علم اقتصاد تعاریف متعددی برای بازار ارائه شده است.
در تعاریف اولیه، بازار به یک مکان فیزیکى گفته میشد که خریداران و
مژده‏ اى دل که به ما تاج سرى داد خداشب ما سوته دلان را سحرى داد خداسجده شکر به جا آر که از رحمت خویشتیر جانسوز دعا را اثرى داد خداشجر طیبه ى گلشن طاها را بازهم ثمر داده و هم برگ و برى داد خداتا که اسلام قوى گردد و الحاد ضعیفصدف بحر ولا را گهرى داد خدااى صبا فاطمه را مژده بده کز ره لطفصادق آل نبى را پسرى داد خدا
ادامه مطلب

به عقیده برخی از فعالان بازار خبر تشکیل بازار متشکل ارزی، خبرهای غیر رسمی مبنی ‌برحذف تدریجی سامانه نیما و یکی شدن قیمت‌های آن با بازار آزاد و غافلگیری معامله‌گران در سطوح حمایتی از سوی بازارساز باعث کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر شده است.
ادامه مطلب
امروزهرمصلی آهنگ ناب دارد/ یاران بیشماری این انقلاب دارد/روح نمازجمعه باشدولای حیدر/برقلب عاشقانش یک آفتاب دارد/وحدت کندفراهم آدینه های ایران/باران بندگیها ابروسحاب دارد/تقوا شده تجلی درخطبه های جمعه/بر گلشن بصیرت مومن شتاب دارد/تیری به قلب شیطان باشدنماز جمعه/ازبهردشمنانش رنج وعذاب دارد/اندرفضیلت آن آیات وهم روایات/برمومنین شیعه چون حج ثواب دارد/لبخندمهربانی رهبر زده به جمعه/برکل ملت ماآقاخطاب دارد/اینک نمازجمعه دارد نوید مهدی/بهرظه
بسم الله الرحمن الرحیم
تجمع المراكز الثقافیة التاسع 1441هـ هـ
ملف النقاش : دراسة میدانیة للفترة الزمنیة التی نعیشها مع انتشار فایروس كورونا : تحدیات و فُرص

ت
العناوین 
الرابط

1
إطلالة على أبعاد تكامل الانسان و نماذج على التحدیات

2
دراسة میدانیة للتحدیات و تحویلها إلى فُرص: تخطیط و إجراء و تقییم

3
دراسة الفرص المتاحة فی الوضع الراهن

4
 آلیات التبلیغ الإلكترونی: تحلیل و نقد
خوش آن نسیم که می آید از کنار بقیع
خوشا هوای روان بخش و مشکبار بقیع

فرشتگان زمین میبرند سوی بهشت
برای غالیۀ حوریان غبار بقیع

اگر که طور تجلّی ز صدق می طلبی
بیا به گلشن روحانی دیار بقیع

دریغ و درد که از ظلم دشمنان خدا
خراب شد همه آثار بی شمار بقیع

آیا که غیرت دینداری و ولایت آل
ببار خون عوض اشک در کنار بقیع

خراب کرد ستم مشهد چهار امام
کز آن شرف به سما یافت خاکسار بقیع

نخست مرقد سبط نبی امام حسن(ع)
بزرگ محور اعزاز و افتخار بقیع

مزار حضر
بربهشتی کن سلام وجمله یاران او/صددرود بیکران شد ازبرایمان او/سیدو سالارگشته بر شهیدان وطن/آفرین گویم همیشه بر رخ احسان او/گوهرمظلومیت را داده است بر انقلاب/لطفها برامت ما آمداز یزدان او/گشته الگوی قضاوت با مرام دلبری/برعدالت شورداده گلشن جانان او/شدشهیدراه حق و کربلایی مسلکی/داغ اوجانسوز بوده رهبری گریان او/راه او اینک مصفا درتمام انقلاب/باولایت تا شهادت رهرو وسامان او/گشته دستگاه قضایی مقتدر اندرجهان/منتشراین نهضت ما باهمان سامان او/ای
لطیفھ......

1)شرایط طورى شدھ ک ب خاى زنده بمونى قیمت پیاز نمیزارھ و اگرم بخوای بمیرى قیمت خرما
2)ب فروشنده میگم چرا انقد جنساتون گرونھ؟؟میگھ:چون تو بازار ى چرخ نزدى،رفتم ى چرخى تو بازار زدم و برگشتم...واقعا چ مرد شریفو انسانى بود
سید علی مدرسی دبیر اتحادیه آهن فروشان یزد طی گفتگویی با اشاره به وضعیت بازار آهن آلات ساختمانی در صنعت ساخت و ساز اظهار داشت: طی سال های اخیر میزان استفاده از آهن الات بی کیفیت در ساختمان های وساز افزایش یافته است که دلیل اصلی آن افزایش قیمت آهن در بازار می باشد.به گزارش آهن ایرون در اخبار بازار آهن، طی دو سال گذشته قیمت آهن الات در حدود سه برابر افزایش قیمت داشته است بطوری که قیمت میلگرد آجدار از 1200 تومان به 5500 تومان رسیده است. اگرچه در حال
چت
باران فان :
سایت چت یکی از سایت های تفریحی برای آشنایی کاربران و سرگرمی و گفتگو میباشد
باران فان به شما بهترین چت ها رو معرفی میکنه
برای ورود به شلوغترین چت فارسی روی تصویر زیر کلیک کنید

چت شلوغ , چت فارسی , چت ایرانی , چت آذری , چت گل , چت باران , چت پرشین , پرشین چت , مهگل چت , چت روم میهن , مهر چت , گلشن چت , آلوچه چت , صحرا چت
برای ورود به سایت چت روی تصویر بالا کلیک کنید و به جمع کاربران ایرانی از همه نقاط ایران بپیوندید

به نام خدا

بازار جذاب سرمایه برای سرمایه گذاران عزیز در سال 99 هر روز بهتر از قبل میشود.
بازار سرمایه در سال جهش تولید هر روز به سمت رکوردهای جدید در حرکت است.
خیلی ها از قبل میگویند که بازار سرمایه حباب دارد و هر روز این امکان وجود داردکه حباب بازار بترکد ولی خیلی از فعالان بازار سرمایه از جمله مهناز صادقی میگوید که شاخص اهداف بالایی در سر داردو امیدوارهستند که شاخص قله های جدید را در دست بگیرید.
از گروه های پرسود بازار پتروشیمی ها و نفتی ها
علی رغم همه حمایت های مسئولین و انگیزه دادن هاشون به نظرم برگشت شاخص امروز فرصت خروج بود و به شخصه تا پایدار شدن وضعیت بازار ( وضعیت شاخص) توصیه به ورود نمیکنم به خصوص اگر خرده سرمایه دارید.

در نهایت این ما هستیم که باید با بازار پیش برویم نه این که انتظار داشته باشیم بازار طبق توقع و انتظار ما پیش برود.
بسم الله الرحمن الرحیم
تجمع المراكز الثقافیة التاسع 1441هـ هـ
ملف النقاش : دراسة میدانیة للفترة الزمنیة التی نعیشها مع انتشار فایروس كورونا : تحدیات و فُرص

ت
العناوین 
الرابط

1
إطلالة على أبعاد تكامل الانسان و نماذج على التحدیات

2
دراسة میدانیة للتحدیات و تحویلها إلى فُرص: تخطیط و إجراء و تقییم

3
دراسة الفرص المتاحة فی الوضع الراهن و آلیات التبلیغ الإلكترونی: تحلیل و نقد

روزهای خوب بورس تهران در حال سپری شدن است و شاخص کل بورس تهران هر روز قله های جدیدی را فتح میکند و به رشد خود ادامه میدهد. دوباره نگرانی ها در خصوص حبابی شدن بازار در بین اهالی بازار مطرح شده و هر کسی نظری متفاوت دارد. من نظر خودم را در این خصوص در روزهای گذشته بیان کرده ام و هنوز هم اعتقاد دارم که در همین بازار، هنوز سهام ارزنده وجود دارد و البته، نمادهایی نیز در بازار وجود دارند که ارزش خرید ندارند. در حقیقت، در این دوران باید خریدهای خود را ح
بعد از یکروز کاهش ورود نقدینگی، دیروز مجددا شاهد ورود نقدینگی به بازار بودیم و در همین راستا، شاخص کل با رشد حدود 10000 واحدی روبرو شد. امروز اولین روز اجرای قانون حجم مبنای جدید در بازار بورس تهران است. قاعدتا اجرای این قانون، باعث ایجاد نوسان در بازار خواهد شد. نمادهای قرابورسی که تا دیروز حجم مبنا نداشتند، از امروز، افزایش قیمت آنها بر اساس حجم مبنا محاسبه خواهد شد. همچنین شرکت های کوچک بورسی نیز، حجم مبنای آنها تقریبا 10 برابر شده است! بر ای
بازار با افزایش عرضه ها همراه است و از سوی دیگر، خوشبختانه روند ورود نقدینگی همچنان ادامه دارد. روز دوشنبه شایعه استعفای رئیس جمهور، باعث افزایش مضاعف عرضه ها شد. اما قدرت نقدینگی به گونه ای بود که تقریبا همه عرضه ها را پاسخ داد و تقریبا صف فروشی در بازار، باقی نماند. با تکذیب شایعه فوق، انتظار میرود که امروز از آن فشار حداکثری کاسته شود و بازار شرایط بهتری به خود بگیرد. البته که همه ما میدانیم که بازار نیاز به اصلاح نیز دارد و انتظار نداریم
رکود بازار خودرو به دلیل شیوع بیماری کرونا طی هفته گذشته نیز تداوم داشت. همراه با شیوع کرونا بسیاری از بازارها از جمله بازار خودرو روزهای خلوتی را سپری می‌کنند، این در شرایطی است که به‌طور معمول خرید و فروش در اواخر سال با رونق زیادی روبه‌روست.
ادامه مطلب
وقتی شاخص کل گارد ریزشی و اصلاح می گیرد هیجان فروش و رقابت در فروش اوج می گیرد، سهم هایی هستند که همچنان استوار به کارشون ادامه میدن و نه تنها صف فروش نمیشن بلکه صف خرید هم باقی میمونن و گرنه در حالت صعودی بازار اکثر سهم ها مثبت هستند.
این سهم ها همون سهم های ارزنده و بنیادین بازار هستند که خریدارانشون با حساب و کتاب اونو خریدن و هر خریدار نقدینگی بالایی وارد سهم کرده.
وقتی شاخص کل منفی و ریزشی شد میشه عیار تحلیلگر رو فهمید اگر سهمش هم چنان رو
بورس نهاد سازمان‌یافته‌ای است که از جمله ارکان عمده و اساسی در بازار سرمایه محسوب می‌شود. کارکردهای اصلی آن به قرار زیر است:
مدیریت انتقال ریسک
شفافیت بازار
کشف قیمت
ایجاد بازار رقابتی
جمع‌آوری سرمایه‌ها و پس‌اندازهای کوچک برای تامین سرمایه مورد نیاز برای فعالیت‌های اقتصادی
در بازار بورس، کالاهای مختلفی مورد معامله قرار می‌گیرد و بر همین اساس بازار بورس به ۳ دسته کلی تقسیم می‌شود:
بورس کالا: بورس کالا، بازار متشکل و منسجمی است که ت
اول ذیقعده آید شیعیانش شادمان/نورباران گشته عالم هم زمین و آسمان/دخترموسی بن جعفر آن سپهر برتری/گشته میلادشریفش رحمتی بهرجهان/مظهرجودوکرامت حضرت معصومه است/بارگاه فاطمیه گلشن امن وامان/شادمانی از قدومش آفرینش راگرفت/خواهر مولارضا شد مقتدای شیعیان/قم ز یمن مقدم او گشته است دارالشفاء/آفرین برخلقت اوبر خدای لامکان/او حریم اهل بیت و شافع روز جزاء/شدکریمه حضرت اوآشکارا ونهان/بارگاه باصفایش هم امید مسلمین/زائرمعصومه باشدمهدی صاحب زمان/شدپن
آرزو چت
چت روم آرزو جز قدیمیترین و بهترین چت روم فارسی است .
اکثر کاربران مجازی چت روم ها جز کاربران اصلی این چت هستند .
از تمامی شهر های ایران کاربران آنلاین داشته و هنوز جز برترین و شلوغترین چت روم هاست .
شما کاربران فان باران میتوانید با کلیک بر روی تصویر زیر وارد آرزو چت عاشقانه شوید

ارزوچت

برای ورود به چت روم بزرگ آرزوچت روی لینک بالا کلیک کنید و جز کاربران این چت روم بزرگ شوید
اهواز چت ارزو , گلشن چت ارزو
گریه امان نمیدهد بهر شهادت تقی/شیعه همیشه میبردفیض وعنایت تقی/داغ جوادآمده بردل عاشقان او/قلب تمام مومنین پرز ولایت تقی/پوررضا برای ما حجت ایزدی بود/گلشن جودومرحمت روح امامت تقی/علم وسخای حضرتش گنج تمام مسلمین/روزجزاکه میرسد وقت شفاعت تقی/زمزم کاظمین اومثل فرات پرخروش/عشق تمام شیعیان گشته کرامت تقی/سوی زیارت تقی تابه عراق میرویم/تاکه بگیرم ازخدا گنج رضایت تقی/حضرت ثامن الحجج عاشق ویژه جواد/بردل شیعه میرسد رنگ سعادت تقی/گریه مهدوی نگر روز

صبح  می آید به مهرت  بیقرار
خوشدل  از خورشید  رویت چون  بهار
این  بهار وهر بهار وصد بهار
گل  چو بر گلشن  نشاند  روزگار
  بلبل  از شوق رخت  کف می زند
  پای می کوبد به شاخه هرهزار
ای اهورایِ سپیدِ عاشقی
شادی عشقت  به دلهامان   گذار
شعله از ما  برشب  تاریک زن
  تا  بماند روز روشن  پایدار
 #شیرین_ تمیمی
هنوز جریان ورود نقدینگی به بازار ادامه دارد. قبلا گفته بودم تا زمانیکه این جریان ادامه داشته باشد، مشکلی برای بازار بوجود نخواهد آمد. این ورود نقدینگی باعث شده تا موارد حاشیه ای موثر بر بازار، بیشتر به حاشیه بروند و تاثیر منفی در بازار نداشته باشد. با نگاهی به نوع معاملات در ماه های گذشته، میتوان اینگونه نتیجه گرفت که فقط خطر جنگ، میتواند باعث ریزش بازار شود. پس تا زمانیکه این خطر را احساس نکردید، شما نیز نگران نباشید. نکته مهمی که این روزه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها